Infotund Sunstar GUM, BioRepair Plus, BioGaia Prodentis ja BlanX

29. oktoobril toimus infotund, mida korraldas EHÜL koos Baltic Business Partnersiga hambaarstitudengite jaoks.
Infotunnis käsitleti järgnevaid teemasid: Sunstar GUM, BioRepair Plus, BioGaia Prodentis ja BlanX. Infotunni viis läbi imeline Heili Ots (võtmekliendihaldur).

Infotund meeldis üliõpilastele väga!

Tagasiside üliõpilastelt:

Infotund oli väga kasulik, sest saan rakendada omandatud teadmised oma igapäevasesse ellu. Oli tore, et Heili Ots avardas meie silmaringi ja seletas põhjalikult, kelle või mille jaoks need tooted on mõeldud ning kuidas neid kasutada. Muidugi alustan ise nende sortimendi kasutamist ning omandatud teadmiste põhjal saan soovitada oma lähedastele ja sõpradele, mida nad saaksid endale osta, et parandada oma suuhügieeni ja -tervist.

Minu üllatuseks osutus GUM-i suur toodete valik. Minu isa kasutas tihti punast värvi Paroexi suuvett ja mulle tundus, et see ongi nende peamine tooteühik, aga tegelikult on nendel ka palju teisi huvitavaid asju. Ürituse jooksul saime katsuda erinavaid hambaharju, hambavahede puhastajaid ja isegi maitsta BioGaia imemistablette. Sam oli väga meeldiv saada väikseid kingitusi ürituse lõpus.
Minu meelest oli see eriti kasulik vanematele kursustele – kuna neil varsti algab tööpraktika ja nad saavad oma patsientidele juba midagi soovitada. Kuid ka mina sain teada palju uut infot.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.